Fotogalerie a umístění chaty na mapě

Fotogalerie chaty - jižní Čechy

Záznamy: 1 - 12 ze 29
1 | 2 | 3 >>

 

Jak se k chatě dostat?

Nejjednodušší cesta k chatě je přes Vnorovice - u tenisového kurtu sjet z hlavní silnice, poté kolem mlýna a podél řeky. Auto/a je možné zaparkovat před chatou.

 

 

Proč vybrat chatu v jižních Čechách?

Chaty a jižní Čechy jsou oblíbené pro pohodlné a levné bydlení v soukromí a výborné možnosti vyžití. Blízko naší chaty najdete historická města jako Dačice, Telč, Slavonice, Jindřichův Hradec apod. V dojezdné vzdálenosti jsou i města Moravské Budějovice, Třebíč, Jihlava či rakouská Thaya.

 

Dačicko se nechází na pomezí jižních Čech a jižní Moravy, což je místo ideální pro pronájem chalupy pro bohaté možnosti sportovního vyžití (cyklistika, koupání, tenis apod.). V blízkých Dačicích je akvapark s tobogány a beachvolejbalovým hřištěm, jsou zde i haly na badmington či kuželkárna, bowling, velká sportovní hala se squashem a dalšími sporty.

 

V této části jižních Čech najdete také spoustu památek - zámek Dačice, historické centrum Telče (UNESCO) a Slavonic, hrad Landštejn, Český Rudolec (přezdívaný malá Hluboká) a mnoho dalších. Podívejte se na stránku o možnostech vyžití přímo v Dačicích nebo v okolí.

 

Pro více informací a rezervaci ubytování volejte 602 454 412.

 

Zpět na hlavní informace o chatě u Dačic.


TOPlist